Martin Hajný
(*31.8.2001)

Vystudoval obor Informační technologie na Průmyslové škole Resslova v Ústí nad Labem a nyní jde studovat Bankovnictví a pojišťovnictví na Vysokou školu ekonomickou v Praze.

S kamarádem začal podnikat a z nevyužité plochy vedle skladového objektu vytvořili příjemné prostředí pro všechny z okolí Velkého Března. Zákazníci si zde mohou zakoupit zmrzliny, nápoje a jídlo a děti si zde užijí své třeba na trampolíně. Zajímavé místo se postupně prosazuje a začínají si ho k výletům vybírat nejen místní, ale i lidé z širšího okolí Ústí nad Labem a Děčína.

Zajímám se o dění kolem sebe a snažím se přiložit ruku k dílu ve veřejném životě. V našem kraji máme spousty zajímavých míst a nepochybně i velký potenciál mít těchto míst ještě více. Jako velkou příležitost vidím dopravní obslužnost nejen mezi těmito místy. Potřebujeme řešit parkovací místa ve městech a obcích ne jejich navyšováním, ale motivací lidí k využívání veřejných dopravních prostředků a zapojením principů sdílené ekonomiky do našich měst a obcí. Například sdílené automobily, půjčovny elektrických kol a koloběžek.

Severočeši jsou skupina lidí, kteří se aktivně podílejí na zkvalitnění života kolem sebe. Řeší konkrétní problémy a proto bych se k nim chtěl připojit.

Kontakt:
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.